Forum MEDYCYNA WETERYNARYJNA W OLSZTYNIE Strona Główna

MEDYCYNA WETERYNARYJNA W OLSZTYNIE
Forum Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie
 

Akademik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum MEDYCYNA WETERYNARYJNA W OLSZTYNIE Strona Główna -> Rekrutacja 2007
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IKA




Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 16:26, 27 Lip 2007    Temat postu:


oscius napisał:
hello witam wszystkich mam mnóstwo pytań ale może zaczne od tego ze jestem szczęsliwą studentką pierwszego roku choć jeszcze list z oficjalnym oświadczeniem do mnie nie dotarł ale mniejsza z tym, otóż jestem z KRAKOWA w Olsztynie nigdy nie byłam i nie wiem kiedy trzeba zacząc się rozglądać za jakimś miejscem w akademiku czy mogłby mi ktoś przybliżyć nieco tej tajemnicy? albo polecić coś w zamian? coś niedrogiego ale żeby dało się tam normlanie żyć i może troche uczyc;p

Dokladnie ten sam problem bede miec za rok Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
snoi




Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 35
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Behind You _ ds3

PostWysłany: Pią 18:39, 27 Lip 2007    Temat postu:

Akademik od lat 3 i to jest TO:) W międzyczasie była stancja... Przez tydzieńHappy <- To nie dla mnie:) No, ale różni są ludzie...Happy Jak narazie nie zamierzam zamieniać DS"u na inne lokum...Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miśka




Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 18:02, 31 Lip 2007    Temat postu:

Dziś wysłałam papiery które mogą dać mi szansę zamieszkania w akademiku weterynarii. Czy moglibyście napisać czy trudno jest dostać miejsce w akademiku? Jakie są ogólne wrażenia ludzi którzy mieszkają w DS3? Jakie panują tam warunki. Czy ktoś oprócz mnie też szykuje się do mieszkania w akademiku:>?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sieberas




Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto 21:07, 31 Lip 2007    Temat postu:

Ja sie do akademika wybieram i mam nadzieje ze dostane miejsce i trafi mi sie fajne towarzystwo:P Bylam dzis w Olsztynie pierwszy raz w zyciu i nawet mi sie podobalo, tyle ze DS 3 jest w sumie dosc daleko od wydzialu wety, ale zawsze blizej niz jakakolwiek stancja:P

Czy na serio na pierszym roku dostaje sie 4-osobowe pokoje?????<szok>


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
speedrw




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 21:12, 31 Lip 2007    Temat postu:

Ja mam 2 pytania dotyczące akademików.

1. Jak to jest ze zwierzętami ? Jeżeli kogoś nakryją to co się dzieje. I wyglądała by sytuacja jakby ktoś trzymał pająki ?

2. Czy mógłbym jakoś mieszka z 2 kolegami, ale każdy z nas studiować będzie na innym wydziale ?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
asos
Administrator
Administrator



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: DS3 / Grudziądz

PostWysłany: Wto 22:39, 31 Lip 2007    Temat postu:


sieberas napisał:
e DS 3 jest w sumie dosc daleko od wydzialu wety, ale zawsze blizej niz jakakolwiek stancja:P
10 minut pieszo to daleko? A jak sie mieszka na SS-stancji (słonecznostokowej), to do wydziału ma się 3-5 minut ;]
sieberas napisał:
Czy na serio na pierszym roku dostaje sie 4-osobowe pokoje?????<szok>
Niekoniecznie. Można nawet czasem się załapać na dwójkę. A poza tym, heloooł! to jest akademik. W Sheratonie to może będziesz 15 lat po studiach na sympozjum jakiegoś Walthama dotyczącym chorób nerek czy czegośtam ;]


speedrw napisał:
1. Jak to jest ze zwierzętami ? Jeżeli kogoś nakryją to co się dzieje. I wyglądała by sytuacja jakby ktoś trzymał pająk?
Oficjalnie zwierząt trzymać nie można. Nawiększy problem jest z psami - raczej nie przejdzie. Można jedynie trzymać czasowo jakiegoś zwierza z polikliniki. Parę kotów w akademiku mieszka. Jakieś fretki kiedyś też były. A pająki, modliszki, rybki, szczury, świerszcze i karaczany (jako pokarm rzecz jasna)... człowieku - eldorado ;] Ja mam w segmencie z paru fascynatów od stawonogów, więc mieszka u nas z 20 ptaszników, 10 modliszek i papu dla tego inwentarza. I jeszcze 2 ślimaki z Afryki (no od nowego roku już nie).
speedrw napisał:
2. Czy mógłbym jakoś mieszka z 2 kolegami, ale każdy z nas studiować będzie na innym wydziale ?
Wszystko da się zrobić, ale jak jest was aż 3 będzie trudniej. Musicie znaleźć wolną trójkę albo czwórkę. Na początku może to być trudne, ale później jakieś miejsca w akademiku mogą się zwolnić. Koledzy z jakich są wydziałów? Jeśli z Wydziału Biologii, to może być znacznie łatwiej.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ośliczka




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 18:26, 02 Sie 2007    Temat postu:

Witam. Słyszałam że w akademikach UWM-u w każdym pokoju jest internet. Czy to prawda i czy trzeba mieć własny komputer?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Małgosia




Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: WBZ/WMW/Olsztyn

PostWysłany: Czw 18:46, 02 Sie 2007    Temat postu:


Ośliczka napisał:
Witam. Słyszałam że w akademikach UWM-u w każdym pokoju jest internet. Czy to prawda i czy trzeba mieć własny komputer?

Tak, to prawda.
Tak, trzeba mieć własny komputer.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
asos
Administrator
Administrator



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: DS3 / Grudziądz

PostWysłany: Sob 15:33, 04 Sie 2007    Temat postu:

Bzdura! Ja w akademiku nie mam własnego kompa, a z internetu korzystałem. I to z 4 IP

Cytat:
213.184.21.xxx [ 116 Posty ]
213.184.23.xxx [ 70 Posty ]
213.184.16.xx [ 25 Posty ]
213.184.16.xx [ 15 Posty ]

Wink (1)


Niejasno się wyraziłam, chodziło mi o to, że żeby korzystać z internetu, trzeba mieć albo własny komputer albo skomputeryzowanego współlokatora :]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
szajbadelux




Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 124
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wyziewy z czeluści piekieł

PostWysłany: Sob 16:53, 04 Sie 2007    Temat postu:

Asos ta niefajna pani z portiery to ta ktora o 23 wyrzuca z akademca wrzeszczac na wszystkich bogu ducha winnych biednych pijanych studentow??(tych nie mieszkajacych). W akademcu nie mieszkam ale moge powiedziec z pewnosicia,ze tam sie nie da nudzic:)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
asos
Administrator
Administrator



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: DS3 / Grudziądz

PostWysłany: Sob 17:13, 04 Sie 2007    Temat postu:

Generalnie to wszystkie wyrzucają po 23. Wcześniej czy później, ale wyrzucają. No chyba, że...

A ta, którą mam na myśli, przez wielu jest znana jako pewne morskie stworzenie. To tak dla ścisłości, bo musimy myśleć o tej samej osobie :] Nawet jeśli mieszkasz w akademiku i wchodzisz do niego z otwartym piwem, to z takim czymś możesz mieć u niej problem. Mnie w połowie czerwca nie chciała wpuścić. A nie poruszałem się po sinusoidzie, mojej drogi nie znaczyła treść żołądka. Byłem po jednym, drugie dzierżyłem w dłoni. Musiałem wejść sam. Potem była kłótnia, teksty w stylu "uważałam pana za porządnego człowieka" (czy jakoś tak) i groźby (spotkanie na dywaniku u kierowniczki...) ;]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miśka




Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 14:14, 13 Sie 2007    Temat postu:

Dzwoniłam dziś do dziekanatu i babka powiedziała że nie ma mnie na liście wiec mogę się już raczej pożegnać z miejscem w akademiku:/ a tak mi na tym zależałoHappy A jak jest u was? Piszcie jeżeli coś już wiecie. Pozdrawiam

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ośliczka




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 22:21, 13 Sie 2007    Temat postu:

Miśka, wiem, że może to mało dyskretne pytanie, ale ile wynosił twój dochód na jedną osobę, że nie dostałaś akademika. Chciałaby wiedzieć, bo i ja się staram o miejsce tyle że w DS9 i chce wiedzieć, czy mam szanse się załapać.

Pamiętajcie, że jest coś takiego jak PW ;]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miśka




Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 23:47, 13 Sie 2007    Temat postu:

Z trzech ostatnich miesięcy dochód na osobę wyniósł niecałe 600zł, a do Olsztyna mam sporo ponad 200km więc myślałam że mam szanse, a jednak nie więc już zaczynam się rozglądać za stancją. A Ty Ośliczko też jesteś studentką weterynarii?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ośliczka




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 8:19, 14 Sie 2007    Temat postu:

Nie Misiu ja jestem studentką zootechniki, ale pewnie mam jeszcze mniejsze szanse, bo na ten kierunek idzie dużo dzieci rolników, a mój dochód z 2006r wyniósł około 800zł na osobę.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum MEDYCYNA WETERYNARYJNA W OLSZTYNIE Strona Główna -> Rekrutacja 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin