Forum MEDYCYNA WETERYNARYJNA W OLSZTYNIE Strona Główna

MEDYCYNA WETERYNARYJNA W OLSZTYNIE
Forum Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie
 

"Ile procent", Czuły Maciek i masa offtopu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum MEDYCYNA WETERYNARYJNA W OLSZTYNIE Strona Główna -> Rekrutacja 2007
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Belo




Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 20:17, 21 Mar 2007    Temat postu: "Ile procent", Czuły Maciek i masa offtopu

ile trzeba mieć procent żeby myśleć o weterynarji?i czy w olsztynie są wieczorowe-chodzi o weterynarie?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Małgosia




Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: WBZ/WMW/Olsztyn

PostWysłany: Śro 20:36, 21 Mar 2007    Temat postu: Re: ile procent??


Belo napisał:
ile trzeba mieć procent żeby myśleć o weterynarji?i czy w olsztynie są wieczorowe-chodzi o weterynarie?

Jak najwięcej Razz Tak na serio to ciężko cokolwiek powiedzieć, od tego roku inaczej zdaje się poziomy na maturze, inny jest również system rekrutacji na weterynarię.
W Olsztynie nie ma wieczorowych.

Pisze się weterynarii


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sowa
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 524
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: II rok

PostWysłany: Czw 16:42, 22 Mar 2007    Temat postu:

srednio 80%
tak mieli wszyscy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kocika




Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 54
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/3
Skąd: skądinąd

PostWysłany: Czw 16:59, 22 Mar 2007    Temat postu:

w sumie ciężko powiedzieć ile trzeba mieć procent, wszystko zależy od tego jak trudna będzie matura

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
IKA




Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 9:24, 01 Kwi 2007    Temat postu:

Mozecie powiedziec jak dokladnie sie to liczy.
Czy poprostu wszystkie procenty z wybranych 4 przedmiotow przeliczane sa na punkty i nastepnie sumowane?
Czy tez moze sa inne przeliczniki na biologie czy chemie(matematyke czy fizyke)a inne na polski i jezyk?
Jak to jest?
I za co mozna dostac dodatkowe punkty,oprocz olimpiad?Wydaje mi sie jednak ze cos takiego nie isnieje...jak punkty za jakies pomoce spoleczne, czy wolontariat.to chyba tylko w gimnazjum..
Wogole sie niestety na tym nie znam, a w sumie niewiele jest napisane w regulaminie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
juz za rok matura =]
Gość






PostWysłany: Nie 10:32, 01 Kwi 2007    Temat postu:

Hejka wam Studenty =] ... tez chce isc na wete ale cos czuje ze bedzie zacieta rywalizacja o kazde miejsce =] z reszta jak zawsze... Zeby byc spokojnym o miejsce na wecie trzeba miec pewnie tak srednia z 85 % co? Glupio zrobili ze chca podstawy ... ja tutaj bede walczyc o procenty i mierzyc sie z maturami rozszerzonymi z bilogii i chemii a tu nawet tego nie beda uwzgledniac - i co to za sprawiedliwosc? Pozdrawiam Studentow wety ... prosilbym o komentarz mojej wypowiedzi =]
Powrót do góry
Małgosia




Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: WBZ/WMW/Olsztyn

PostWysłany: Nie 13:06, 01 Kwi 2007    Temat postu:


IKA napisał:
Mozecie powiedziec jak dokladnie sie to liczy.
Czy poprostu wszystkie procenty z wybranych 4 przedmiotow przeliczane sa na punkty i nastepnie sumowane?
Czy tez moze sa inne przeliczniki na biologie czy chemie(matematyke czy fizyke)a inne na polski i jezyk?
Jak to jest?
I za co mozna dostac dodatkowe punkty,oprocz olimpiad?Wydaje mi sie jednak ze cos takiego nie isnieje...jak punkty za jakies pomoce spoleczne, czy wolontariat.to chyba tylko w gimnazjum..
Wogole sie niestety na tym nie znam, a w sumie niewiele jest napisane w regulaminie.


Liczone są tylko punkty z trzech przedmiotów - języka obcego, i dwóch spośród:biologia, chemia, matematyka, fizyka.
Średni procent z tych trzech przedmiotów przeliczany jest na odpowiedni próg i na tej podstawie układana jest lista rankingowa.


juz za rok matura =] napisał:
(...)Glupio zrobili ze chca podstawy(...)

Skoro mature zdajesz za rok nie radzę się tym przejmować, bo to się może jeszcze zmienić :]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stigma
Gość






PostWysłany: Czw 15:42, 12 Kwi 2007    Temat postu:

hmmm... tak sie zastanawiam dlaczego weta bierze pod uwage tylko poziom podstawowy... moim zdaniem to troche obniza poziom...cale szczescie ze zdaje oba rozszerzone Happy przynajmniej moge sie sprawdzic a jak sie nie dostane to sie zdenerwuje bo kocham zwierzaki i pomagam im ze wszystkich sil nawet w tym roku mimo matury:) czy ktokolwiek ze studentow boi sie krwi?? bo ja mam z tym wielki problem Sad (1)
Powrót do góry
Olga




Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Chojnice

PostWysłany: Pon 17:46, 16 Kwi 2007    Temat postu:

Ja z kolei mam taki problem, ze zdaje rozszerzona biologie i chemie, a domyslam sie ze jesli zloze papiery na ten kierunek to wyniki mojej matury beda przeliczane wg tej fantastycznej giertychowskiej tabelki i watpie zebym miala jakiekolwiek szanse konkurowac z osobami ktore zdawaly te przedmioty na poziomie podstawowym, bo przepasc miedzy tymi poziomami jest po prostu ogromna... Z palcem w ... nosie mialabym z podstawki z chemii 90%, a z rozszerzonej ledwo 60 wyciagam. Wiec co to za sprawiedliwosc jak mi przelicza to na 65% z podstawki?! Czyli, ze generalnie nawet nie mam co wydawac kasy na oplate rekrutacyjna....? Sad (1)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Małgosia




Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: WBZ/WMW/Olsztyn

PostWysłany: Pon 18:11, 16 Kwi 2007    Temat postu:

Spójrz na to z innej strony - nie tylko Ty jesteś w takiej sytuacji. Moim zdaniem wiele osób będzie zdawało oba na rozszerzeniu, bo będą składać podania również na inne uczelnie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cienistogrzywa




Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: I rok

PostWysłany: Sob 13:01, 28 Kwi 2007    Temat postu:

A o ile ja dobrze pamiętam to było ponad tysiąc chętnych ale przyjęto około 194... i jeśli się nie mylę to wśród tych 194 były również osoby z przeniesienia (zootechnika).

Mówię o roku 2006/07


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
magnis




Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 22:53, 30 Kwi 2007    Temat postu:

mam bardzo podobny problem, bo zdaje oba przedmioty na rozszerzeniu, a jestem pewna ze z podstawowej bioli mialabym ponad 90 ...Sad (1) z rozszerzonej probnej mialam po 80 z obu przedmiotow... ale kto we wrzesniu wiedzial gdzie sie wybierze... w tym wypadku trzeba bedzie tylko liczyc na szczescie...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
madza




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Korsze ]:->

PostWysłany: Pią 12:47, 25 Maj 2007    Temat postu:

zdawałam biologię i chemię, więc nie mam żadnych egzaminów wstępnych?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Małgosia




Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: WBZ/WMW/Olsztyn

PostWysłany: Pią 13:03, 25 Maj 2007    Temat postu:

Nie ;]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kocika




Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 54
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/3
Skąd: skądinąd

PostWysłany: Pią 13:04, 25 Maj 2007    Temat postu:

proponuję poczytać oficjalną stronę wety w zakresie rekrutacja...
nowa matura generalnie zostala wprowadzona po to, żeby uniknąć egzaminow wstępnych


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum MEDYCYNA WETERYNARYJNA W OLSZTYNIE Strona Główna -> Rekrutacja 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
Strona 1 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin